Termy Szaflary

Strona nieoficjalna

Termy Szaflary
Relaks i zabawa w jednym miejscu!

Komfortowe apartamenty

Zostaw samochód na monitorowanym parkingu i zanocuj w jednym z czternastu apartamentów, którymi dysponują Termy Szaflary. Pokoje są przestronne, czyste i urządzone z klasą. Jednak, to co najbardziej kusi, to oferta. W cenie noclegu jest bowiem nie tylko śniadanie, ale również bezpłatny dostęp do wszystkich atrakcji obiektu. Od zameldowania, czyli od godziny 16:00, możesz do woli korzystać z saunarium, basenów i jacuzzi.

Ulokowane w centralnej części Podhala Termy Szaflary są doskonałą baza wypadową do najpiękniejszych miejsc tego regionu. Dzięki lokalizacji i atrakcjach samego ośrodka pobyt w górach jest ciekawszy. Wymagające dużego wysiłku fizycznego wyprawy w góry, możesz przeplatać wypadami do pobliskich malowniczych miejscowości.

Zaledwie 20 minut jazdy dzieli Cię od stolicy polskich Tatr wraz z jej bogactwem urokliwych dolin, górskich szlaków i regionalnych wyrobów. W podobnej odległości znajdują się popularne miejscowości: Bukowina Tatrzańska i Białka Tatrzańska.

To jednak nie wszystko! W 10 minut dotrzesz do Przełomu Białki i okolicznych skałek wspinaczkowych, a za kolejne 20 minut znajdziesz się w jednym z najpiękniejszych miejsc Pienin Spiskich: nad Jeziorem Czorsztyńskim. Nad jednym z jego brzegów wznosi się malowniczo położony zamek w Niedzicy, a z Kluszkowców możesz wypłynąć na szerokie wody zalewu w pięknej żaglówce.

Jeśli zamarzy Ci się Słowacja w zaledwie godzinę dotrzesz do Hradu Ľubovňa. Zamek położony jest na wzgórzu, z którego roztacza się zapierających dech w piersiach widok na krajobraz słowackiej części Spisza. W okresie letnim na zamku odbywają się pokazy sokolników, które na zgromadzonej publiczności robią kolosalne wrażenie!

Gdy po całodziennej wyprawie poczujesz zmęczenie możesz odprężyć się w jacuzzi, gdzie bąbelki wymasują zbolałe ciało. Po relaksującej kąpieli zjesz kolację w jednej z dwóch restauracji, które znajdują się w Termach Szaflary. “Mokra” serwuje dania kuchni regionalnej, a w Restauracji Włoskiej zjesz pyszną pizzę, pastę lub mączne gnocchi. Gdy zmęczenie sięgnie zenitu, czeka na Ciebie wygodne łóżko, miękka poduszka i ciepła pierzyna.