Termy Szaflary

Strona nieoficjalna

Termy Szaflary
Relaks i zabawa w jednym miejscu!

Praca w trybie bleisure

Co powiesz na połączenie przyjemnego z pożytecznym? Świat biznesu znalazł na to swój sposób - bleisure. Czym dokładnie jest ten tajemniczy trend? To, mówiąc w skrócie, urozmaicenie tradycyjnej delegacji elementami przygody. Żeby za nim podążać nie trzeba wiele. Wystarczy wykorzystać czas między spotkaniami biznesowymi na poznawanie i doświadczanie świata.

Chcesz spróbować takiej pracy? Jedź na Podhale do Term w Szaflarach. Wszystko, czego Ci trzeba jest na miejscu: wygodny apartament, sala konferencyjna i dwie restauracje. Nie musisz tracić czasu na dojazd z hotelu do miejsca spotkania. Zamiast tego, możesz po prostu wyspać się w jednym z apartamentów lub wstać o świcie po to tylko, by zachwycić się wschodem słońca i zanurzyć stopy w porannej rosie.

Nie musisz też martwić się o organizację spotkania biznesowego. Zanim przyjedzie ważny klient, wspólnie ze współpracownikami, zorganizujesz próbę generalną prezentacji w dobrze wyposażonej sali konferencyjnej. Powtórzysz merytoryczny wkład i wszystkie żarty, a na flipcharcie narysujesz najważniejsze schematy. Jeśli czegoś zabraknie zrobisz szybki research korzystając z darmowego wi-fi. Dzięki tym wysiłkom na finalnym spotkaniu płynnie przedstawisz wszystkie slajdy.

A co po prezentacji? Nie od dziś wiadomo, że najlepszą drogą do serca klienta jest wspólna biesiada. Zaproś go do jednej z dwóch restauracji, które znajdują się na terenie Term Szaflary. Jedna z nich serwuje specjały kuchni regionalnej, a druga uniwersalną i lubianą przez większość kuchnię włoską. Przy białym obrusie suto zastawionym aromatycznymi potrawami dobicie targu będzie dużo łatwiejsze.

W takich okolicznościach przyrody osiem godzin pracy minie w okamgnieniu. Pozostałe godziny wykorzystaj spacerując po lesie. Wsłuchaj się w szelest liści i dźwięczne trele ptaków. Weź głęboki oddech. Poczuj jak zapach leśnej ściółki miesza się z wonią pędów sosen.

Po dniu pełnym wrażeń zapomnisz o stresie wskakując do kryształowo czystej wody. Hydromasaż rozluźni naprężone mięśnie i przyjemnie rozmasuje barki. Moc rozgrzewającej sauny wyciszy emocje, a delikatny zapach olejków eterycznych ukoi Twoje nerwy.