Termy Szaflary

Strona nieoficjalna

Termy Szaflary
Relaks i zabawa w jednym miejscu!

Baseny termalne

Termy Szaflary są gotowe na każdą pogodę. Można śmiało stwierdzić, że w podhalańskim ośrodku wakacje trwają okrągły rok. Dobra zabawa czeka na Ciebie zarówno wtedy, gdy z nieba leje się żar, jak i wtedy, gdy jodły pokrywa biała pierzyna. Latem możesz do woli korzystać z dwóch basenów na świeżym powietrzu. Zimą, odprężysz się w dwóch krytych pływalniach zlokalizowanych na parterze kompleksu. Godziny spędzone na pływalni to recepta na wszystko!

Po pierwsze na dobry nastrój. Na trzech torach pomarańczowej zjeżdżalni znów odkryjesz w sobie dziecko. Doświadczysz, tej wyjątkowej radości, która jest wprost proporcjonalna do szybkości z jaką pokonasz pochylnię. Poziom szczęścia wzrośnie, gdy rzucisz się na strumień wody, który wydobył się z ukrytego na dnie basenu gejzeru, a dmuchane piłki i inne zabawki zgromadzone w kąpielisku dla dzieci, zajmą Twoje dzieci na długie godziny.

Po drugie na stres i zmęczenie. Termy Szaflary dysponują specjalistycznymi urządzeniami do masażu. Ławki, jeżyki, dysze masujące wąskimi i szerokimi strumieniami wody, gejzery - ich zadaniem jest przynieść Ci ulgę. Po wymagającym tygodniu rytmiczne uderzenia biczy wodnych rozluźnią napięte mięśnie. Po całodziennej wspinaczce po górskich szlakach chętnie zanurzysz się w perełkach wzburzonych przez podwodne gejzery.

Po trzecie na dobre samopoczucie. Baseny w Termach Szaflary wypełnia woda termalna pochodząca z gorących źródeł. Jej skład ma dobroczynny wpływ na Twoją formę - fizyczną i psychiczną. Poprawia nastrój i przywraca wewnętrzny spokój. Podczas, gdy Ty oddajesz się harcom wśród basenowych atrakcji, mikroskładniki zawarte wodzie przenikają do Twojego organizmu. Na co wpływają? Przede wszystkim przyspieszają przemianę materii, regulują gospodarkę hormonalną oraz przyczyniają się do lepszej pracy serca i całego układu krążenia.

Po czwarte na szczupłą sylwetkę. Wspomniany wcześniej masaż perełkowy ma dobroczynny wpływ nie tylko na mięśnie zmęczone wspinaczką. Pomaga też w redukcji znienawidzonego przez kobiety cellulitu! Jeśli to Ci nie wystarczy, codziennie organizowane są zajęcia sportowe np. aqua aerobik, na którym w rytm muzyki spalisz nadmiarowe kalorie.